22-05-2018 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları:ALIM: İNEK SÜTÜ: 1.39 ELMA 1.14 YONCA (BALYA) : 0.60 SATIM: İNEK SÜTÜ: 1.55 ET (KARKAS) -DANA: 27.75 ET (İNEK KARKAS) : 25.00

Isparta Ticaret Borsası Geleneksel İftar Programları Bu Yıl Yalvaç İlçemizden Başladı

 

 

Isparta Ticaret Borsamızın geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarının ilki Yalvaç  İlçemizde gerçekleştirildi.

 

İftar programı öncesi Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz ve Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulunularak, Yalvaç İlçesinin  ekonomik  ve sosyal  durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular. Bu görüşmeler akabinde Yalvaç ilçesinde bulunan üyelerimize bir dizi ziyaret gerçekleştirilerek sorunları ve istekleri dinlendi.

 

Yalvaç İlçesinde düzenlenen iftar yemeğimize ev sahibi olarak Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar, Meclis Başkanımız Nuri Selçuk, Meclis Başkan Yrd. M. Ali Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hasan Hüseyin Özdemir, Yönetim Kurulu Üyemiz Ruhi Danacı, Meclis üyelerimiz Ertuğrul Siyah ve Necati Türedi misafirlerini kapıda karşıladı. Programda ise, Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, Yalvaç Garnizon Komutanı Jan.Üst. Yusuf Tuğrul Karaatlı,  Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Meclis Başkanı Fevzi Üncü, Yalvaç İlçe Müftüsü Abdulkadir Çakıl ile çok sayıda kurum müdürü, STK başkanları ve üyelerimiz yerlerini aldılar.

 

İftar yemeğinin ardından, Yalvaç ve Gelendost ilçelerinden gelen protokol üyeleri ve üyelerimizle birlikte istişareler yapıldı. Toplantıda, her iki ilçemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar, üretim ve ticaretle ilgili yaşanan sıkıntılar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Program, iyi dilek ve temennilerle sonu buldu. (29.05.2017)

 

Goruntulenme : 375 Tarih : 2017-05-30

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  4.5781
  4.5863
 • EURO
  5.4043
  5.4141
Popup