18-03-2019 :
Ürünlerin Ortalama Fiyatları: ALIM: ARPA: 1.10 BUĞDAY : 1.27 İNEK SÜTÜ : 1.60 ELMA : 1.20 SATIM: ELMA STARKİNG : 3.00 İNEK SÜTÜ : 1.70

Halk Bankası Isparta Şube Müdürü Borsamızı Ziyaret Etti

“TOBB NEFES KREDİSİ’’ kampanyası kapsamında  Halk Bankası Şube Müdürü Kamil Kara Borsamızı ziyaret etti.

 

Halk Bankası Şube Müdürü Kamil Kara, TOBB Nefes kredisi hakkında görüşmek üzere Başkanımızı makamında ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Kara “ Halk Bankası olarak, Isparta Ticaret Borsası üyelerine Nefes kredisi başvurularında her türlü kolaylığı sağlayacaklarını ifade etti.

 

Halk Bankası olarak KOBİ ve esnafların gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalıştığını belirten Kara, “bundan sonraki dönemde KOBİ'lerimiz rahat nefes alacaktır” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Adar ise şunları kaydetti: “Nefes Kredisi projesi üyelerimize ve KOBİ'lere destek sağlaması ve  faizlerin yükseldiği bu dönemde piyasa fiyatları altında bir faiz oranı ile finansman erişim açısından avantajlı bir kampanya olacak.Geçen yıl da olduğu gibi bu yılda da üyelerimize nefes aldıracak." dedi.

 

İşbirliği ve destekleri için Halk Bankası Müdürüne teşekkür eden Başkanımız Ahmet Adar, Nefes Kredisi’nin  Ülkemiz, İlimiz ve üyelerimizin için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

Goruntulenme : 508 Tarih : 2018-04-03

Döviz Kurları

 • Alış
 • Satış
 • DOLAR
  5.4544
  5.4643
 • EURO
  6.1905
  6.2016
Popup